Trwa ładowanie
Serwis Nowoczesnego Hodowcy

Polecamy:

Forum rolnicze

Interesuje cię tematyka rolnicza, szukasz informacji, porady. Chcesz się o coś zapytać? Forum rolnicze www.rolnik-forum.pl to właściwy adres


Najciekawsze komentarze


kamila (2013-06-03, 07:52)
T: Re: Komentarze na temat: Hodowla zwierząt3
test zalogowanego uzytkownika bez dostepu admina
~21zbigniew@wp.pl (2013-03-28, 22:12)
T: Re: Rasy królików
Witam
Pierwszy raz jestem na tej stronie. Mam prawie 40 letnia praktykę. Najlepsze są do... więcej ->
~Alicja (2013-03-16, 11:30)
T: Re: Gęsi chów i hodowla
Witajcie Kochani!
Bardzo dziekuje Wam za wziecie sobie do serca tego zdarzenia z gniazdem... więcej ->
~szewcu (2013-02-13, 19:53)
T: Re: Hodowla królików
Mam proźbę jeśli ktoś się nie zna to nich nie udziela odpowiedzi na pytania ponieważ właśnie... więcej ->
~Krzysztof (2013-02-09, 15:42)
T: Re: Hodowla indyków
Dzień dobry mam na imię Krzysztof zajmuję się rekonstrukcja historyczną jestem tatarem strzelam... więcej ->
~Marcin Wojciech (2013-02-07, 18:07)
T: Re: Zasady ekologicznego żywienia kur
Nie Michale jęczmień kurom nie szkodzi. Jest jedynie mniej chętnie przez nie zjadany z uwagi na... więcej ->

Ogrodzenia panelowe

     Oferujemy elementy budowy ogrodzeń takie jak siatki ogrodzeniowe plecione (tzw. Siatka ślimakowa) oraz bramy, furtki słupki. Jednym słowem wszystko co potrzebne do budowy ogrodzenia za dobrą cenę. Cennik oferowanych ogrodzeń jest wyważony dzięki czemu znaleźć w nim można płot na każdą kieszeń. Poza ogrodzeniami nasza firma zajmuje się także profesjonalnym montażem ogrodzeń. Realizujemy zamówienia na ogrodzenia domów jednorodzinnych, firm i placów przemysłowych. Nasze ekipy montażowe ogrodzą solidnym płotem każdą posesję. Od 3 lat jesteśmy także producentem ogrodzeń panelowych i paneli przemysłowych. Panele ogrodzeniowe są znacznie bardziej trwałe oraz charakteryzują się bardzo ładnym i eleganckim wyglądem. Wszystkie produkowane przez nas elementy są cynkowane, a potem malowane proszkowo lub powlekane otuliną PCV co daje stu procentową ochronę przed korozją. Zakupując u nas kompletne ogrodzenie czyli płot bramę wjazdową i furtkę macie Państwo pewność posesja nabierze eleganckiego wyrazu i co za tym idzie stanie się bardziej bezpieczna.

     Ogrodzenia panelowe od pewnego czasu wypierają z rynki standardowe ploty z siatki ogrodzeniowe lub drewnianych sztachet. Mimo, iż ceny paneli są wyższe niż siatki nie brakuje amatorów budowy tego modelu ogrodzeń. W przypadku tzw. Przemysłówki czyli ogrodzeń parkingów zakładów produkcyjnych płot uzupełnia się o dodatkowe zabezpieczenie jakim jest drut kolczasty lub koncertynę. Specjalne aluminiowe profile osadzone na słupkach ogrodzeniowych posiadają już odpowiednie zaczepy do montażu tego typu zabezpieczeń. W szczególnych przypadkach istnieje konieczność zamontowania dodatkowe ogrodzenia elektrycznego - czyli specjalnie skonstruowanego pastucha. Dla ogrodzeń tymczasowych warto zastanowić się nad zakupem siatki leśnej lub siatek zgrzewanych typu promoplast.
Żródło: Producent ogrodzeń rabatka.pl
Komentarze (0)
Brak komentarzy do tego artykułu

Dodaj nowy wątek


Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem :)
Jesteś niezalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj i zyskaj dostęp do zaawansowanych funkcji portalu zupełnie za darmo!